Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
8/4/2024

Γραμματεία Διοίκησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Αναζητούμε Γραμματέα Υποδοχής/Διοίκησης για να διαχειρίζεται την υποδοχή μας σε καθημερινή βάση και να εκτελεί ποικίλες διοικητικές εργασίες.

Ως Γραμματέας, θα είστε το πρώτο σημείο επαφής για την εταιρεία μας.

Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν:

  • Tη διοικητική υποστήριξη σε ολόκληρο τον οργανισμό
  • Το καλωσόρισμα των επισκεπτών της επιχείρησης
  • Tο συντονισμό των δραστηριοτήτων στην υποδοχή, συμπεριλαμβανομένου της διανομής αλληλογραφίας και της διαχείρισης τηλεφωνικών κλήσεων
  • Παραγγελίες προμηθειών γραφείου και διαχείριση των αποθεμάτων καθώς και την οργάνωση ταξιδιών και συναντήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία ως Γραμματέας Υποδοχής τουλάχιστον 3 έτη
  • Απόφοιτος Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Σχολής Γραμματέων
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Παροχές

  • Ικανοποιητικό Πακέτο Αποδοχών
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.