Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Υπάλληλος για τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο μεταλλικών συσκευασιών, αναζητά Υπάλληλο για την τηλεφωνική εξυπηρέτηση των πελατών της.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων με αποτελεσματικό και αποδοτικό τρόπο σε σύντομο διάστημα
  • Αντιμετώπιση και επίλυση προβλημάτων σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας
  • Ικανότητα αναγνώρισης των αιτημάτων των πελατών με στόχο την αποτελεσματική τους και γρήγορη εξυπηρέτηση
  • Δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Ανταπόκριση στους ποιοτικούς και ποσοτικούς στόχους της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών
  • Άριστη χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Εμπειρία στη χρήση προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης (πχ CRM)
  • Άριστη χρήση του λόγου

Παροχές

  • Σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.