Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Υπάλληλος E SHOP

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική επιχείρηση παιδικού & βρεφικού ρούχου ζητά συνεργάτη πλήρους απασχόλησης για το Ηλεκτρονικό της Κατάστημα στην Μεταμόρφωση Αττικής.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συλλογή παραγγελιών πελατών
  • Σκανάρισμα Προϊόντων και Έκδοση Απόδειξης Πελάτη
  • Συσκευασία Παραγγελίας για Αποστολή με Courier
  • Τακτοποίηση Εμπορευμάτων και Επιστροφών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε ηλεκτρονικό κατάστημα ή/και στο χώρο του παιδικού ρούχου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Γνώση χρήσης Η/Υ και Προγραμμάτων Εμπορικών Εφαρμογών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Παροχές

  • Προοπτικές προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.