Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/3/2024

Πωλήτρια

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Το 10ετες πλέον γυναικείο brand μας αναζητά νέο μέλος να ενταχθεί στην ομάδα του.
Η θέση που ψάχνουμε να καλύψουμε αφορά την λιανική πώληση στο νέο μας κατάστημα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης

Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών λιανικης με ευγένεια και επαγγελματισμό.
  • Σωστή  Διαχείριση πελατολογίου.
  • Προώθηση των προϊόντων και συμβουλές στυλ.
  • Αποθηκη
  • Συμμετοχή στη διατήρηση της τάξης και της καθαριότητας του καταστήματος.
  • Βοήθεια στη διαδικασία εκτέλεσης πωλήσεων και της διαχείρισης αποθεμάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2+ έτη εργασίας σε αντίστοιχη θέση είναι είναι επιθυμητή.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών.
  • Πάθος για τη μόδα και την ενημέρωση σε τάσεις.
  • Ικανότητα συνεργασίας σε ομαδικό περιβάλλον.
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας, συμπεριλαμβανομένων και Σαββάτου και Κυριακής.
  • Απαραίτητη γνώση Αγγλικών σε πολύ καλό επίπεδο.
  • Απαραίτητη γνώση χρήσης Η/Υ.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Θέληση για εξέλιξη.

Παροχές

  • Φιλικό και ομαδικό κλίμα.
  • Ευχάριστο περιβάλλον.
  • Επαγγελματική εξέλιξη σε άλλη θέση εργασίας στην εταιρεία.