Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/12/2019

Αποθηκάριοι (Κόρινθος)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΙΝΘΟΣ | ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εμπορικής εταιρείας, αναζητά δύο (2) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης
• Διεκπεραίωση εργασιών αποθήκης
• Παραλαβή και έλεγχος των προϊόντων με βάση τις προδιαγραφές της εταιρείας
• Τακτοποίηση αποθέματος και υποστηρικτικές εργασίες αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Λυκείου / ΙΕΚ
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Συνέπεια και διάθεση για εργασία
• Έμφαση στην λεπτομέρεια και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

• Πλήρες πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας