ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Αποθηκάριος

Κατηγορία: Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΝΕΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Εμπορική εταιρεία, με έδρα στη Νέα Μαγνησία Θεσσαλονίκης, ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο με εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση.

Κύριες αρμοδιότητες
  • Βοηθητικές εργασίες εντός αποθήκης
  • Παραλαβή, συσκευασία & αποστολή εμπορευμάτων
  • Έλεγχος παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος (προαιρετικό)
  • Προϋπηρεσία δύο ετών σε ανάλογο εργασιακό περιβάλλον
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δίπλωμα φορτηγού Γ' Κατηγορίας
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!