Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Εταιρεία με ηγετική θέση και πολυετή δραστηριότητα στο χώρο των υπηρεσιών σε κτίρια και εγκαταστάσεις, με έδρα στην Νέα Φιλαδέλφεια - Νέα Χαλκηδόνα Αττικής ζητάει Υπάλληλο Λογιστηρίου.

Βασικά καθήκοντα:

  • Διαχείριση αρχείου συμβάσεων προσωπικού
  • Υποβολή προγραμμάτων απασχόλησης
  • Προετοιμασία εντύπων & διαχείριση των διαδικασιών προσλήψεων / αποχωρήσεων
  • Συλλογή & καταγραφή στοιχείων μηνιαίας μισθοδοσίας εργαζομένων
  • Βοηθητικές εργασίες στο λογιστήριο, όπως αρχειοθέτηση &  καταχώρηση στοιχείων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, πολύ καλή γνώση προγραμμάτων MS Office
  • Οργάνωση και υπευθυνότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Έφεση στην ανάληψη πρωτοβουλιών

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση και εξέλιξη. Συγκεκριμένα στα εξειδικευμένα θέματα της μισθοδοσίας η εταιρεία θα παρέχει πλήρη εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.