Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/06/2020

Italian Kitchen Executive

Εστίαση

Πόλη ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Manpower, για λογαριασμό πελάτη της, Όμιλο επιχειρήσεων με ηγετικό ρόλο στο χώρο του, αναζητά Italian Kitchen Executive για αλυσίδα εστιατορίων στην περιοχή του Βόλου.

Καθήκοντα θέση:

  • Προετοιμασία και δημιουργία menu Ιταλικής κουζίνας (pizza, pasta)
  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών με ανάπτυξη πρωτοβουλιών και άμεσης ανταπόκρισης για τη διεκπεραίωσή τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σχολής επαγγελμάτων μαγειρικής τέχνης
  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον δυο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση σε ιταλική κουζίνα ( pizza, pasta)
  • Επιθυμητή η γνώση ή/και η πιστοποίηση διαδικασιών HACCP
  • Επιθυμητή η γνώση αγγλικών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με πηγαία ευγένεια
  • Ικανότητα οργάνωσης, διαχείρισης και εκπαίδευσης του προσωπικού κουζίνας σύμφωνα με τα λειτουργικά standards
  • Ευχέρεια επικοινωνίας και επίλυσης προβλημάτων
  • Πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Μόνιμη απασχόληση, σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Άριστες συνθήκες εργασίας και δυνατότητες συνεχούς εκπαίδευσης, επιμόρφωσης και ανάπτυξης δεξιοτήτων στον χώρο των εστιατορίων και της άριστης εξυπηρέτησης πελατών