Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/4/2024

Γραμματεία Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Softexpert Digital ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία Digital Marketing και κατασκευής ιστοσελίδων ζητά να προσλάβει Γραμματεία Πωλήσεων.

Καθήκοντα θέσης
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Γραμματειακή υποστήριξη τμήματος πωλήσεων
Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, MS Office (Word, Excel, Outlook) και ευχέρεια στην εκμάθηση νέων προγραμμάτων
  • Επικοινωνιακή Ικανότητα, ευχάριστη προσωπικότητα με δημιουργικό και ομαδικό πνεύμα
  • Καλή γνώση Αγγλικών (προφορικό και γραπτό λόγο)
  • Κάτοχος Απολυτηρίου Λυκείου / ΤΕΙ / ΑΕΙ

Παροχές

  • Καλό εργασιακό περιβάλλον σε νέους υπερσύγχρονους χώρους γραφείων 500 τ.μ.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών πάνω από το μέσο όρο της αγοράς
  • Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
  • Έμμισθη εισαγωγική και συνεχής εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα ταχέως εξελισσόμενο επαγγελματικό χώρο
  • Free coffee

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.