Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
5/4/2024

Ιατρικός Επισκέπτης / Πωλητής Υπηρεσιών Υγείας

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Όμιλος εταιρειών με ηγετική θέση στο χώρο της Υγείας, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του, επιθυμεί να προσλάβει: Ιατρικό Επισκέπτη/πωλητή υπηρεσιών υγείας με έδρα την Αθήνα.

Περιγραφή θέσης

  • Ιατρικές επισκέψεις και προσέγγιση επαγγελματιών υγείας των κάτωθι ειδικοτήτων επιλεκτικά: Ογκολόγοι, Γυναικολόγοι, Ενδοκρινολόγοι, Γαστρεντερολόγοι, Ουρολόγοι, Πνευμονολόγοι
  • Χαρτογράφηση και κατηγοριοποίηση τομέα Πωλήσεων
  • Αναγνώριση και Αξιολόγηση ευκαιριών ανάπτυξης δραστηριοτήτων
  • Παρουσία σε εκδηλώσεις, ημερίδες και σε επιστημονικά συνέδρια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος-η Α.Ε.Ι., Τ.Ε.Ι. θετικών επιστημών ή/και Marketing
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσία στο Medical ή στο Pharmaceutical Marketing (θα ληφθεί υπόψη)
  • Εγκατεστημένες σχέσεις με ιατρούς των ανωτέρω ειδικοτήτων (θα ληφθεί υπόψη)
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και γνώση τεχνικών πώλησης (θα θεωρηθεί προσόν)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Έντονη δραστηριότητα, Proactivity, δημιουργικότητα, πρωτοτυπία, καινοτομία
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα, με ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

Η εταιρία μας προσφέρει:

  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Υποχρεωτική η επισύναψη φωτογραφίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.