Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/3/2024

Προϊστάμενος Μηχανικός Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρεία ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΒΕΤΕ με αντικείμενο την επεξεργασία μετάλλων ζητά για το εργοστάσιο της στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης, προϊστάμενο μηχανικό παραγωγής.

Καθήκοντα θέσης:

  • Εύρυθμη λειτουργία( προγραμματισμός παραγωγής, διοίκηση ανθρώπινου δυναμικού)
  • Κοστολόγηση
  • Παρακολούθηση αποθήκης Α υλών
  • Έλεγχος εφαρμογής απαιτήσεων & προδιαγραφών για όλες τις διαδικασίες της παραγωγής
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Επικοινωνία με όλα τα τμήματα για την εύρυθμη λειτουργία και τη βελτιστοποίηση των επιχειρησιακών διαδικασιών
  • Έλεγχος ημερήσιας παραγωγής και ανάλυση παραγωγικών δεδομένων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος: Μηχανολόγος Μηχανικός ή Μηχανικός Παραγωγής και Διοίκησης ή Μηχανικός Οικονομίας και Διοίκησης
  • 3ετης προϋπηρεσία
  • Αρίστη γνώση Αγγλικών, ΗΥ και προγραμμάτων
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικότητα
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ευθυνών
  • Ικανότητα διοίκηση χρόνου και λήψης αποφάσεων

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων