Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/04/2021

Λογιστής - Υπεύθυνος Λογιστηρίου - Αποθήκης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Zητείται Λογιστής / Λογίστρια - Υπεύθυνος-η Λογιστηρίου από εταιρεία παροχής υπηρεσιών ασφαλείας και ηλεκτρολογικών έργων στην Αργυρούπολη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Καταχώρηση παραστατικών και τιμολόγηση
  • Διαχείριση αποθήκης και εισαγωγή ειδών
  • Έλεγχος υπολοίπων και είσπραξη/πληρωμή αυτών
  • Έλεγχος συμβάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ / ΤΕΙ με κατεύθυνση τη Λογιστική
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε λογιστικό γραφείο
  • Άριστη γνώση του Microsoft Office και του περιβάλλοντος Windows
  • Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Ικανότητα εργασίας μεμονωμένα αλλά και ομαδικά.
  • Γνώση Αγγλικών επιπέδου First Certificate of English
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)
  • Γνώση Αρχών Λογιστικής & Διαχείρισης αποθήκης

Παροχές

  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου πενθήμερης, οκτάωρης εργασίας
  • Ελκυστικές αποδοχές
  • Ευχάριστο, αξιοκρατικό, δυναμικό και δημιουργικό περιβάλλον
  • Συνθήκες πλήρους αξιοποίησης και αναγνώρισης των γνώσεων και ικανοτήτων
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης