Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/05/2024

Υπάλληλος εμπορικής διαχείρισης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΛΙΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Από την εταιρία Martin Home, ζητείται Υπάλληλος για Customer Support / Τιμολόγηση για τη στελέχωση νέου φυσικού καταστήματος, που δραστηριοποιείται στο χώρο του επίπλου σπιτιού και μπάνιου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Η θέση αφορά το κατάστημα στην Αθήνα στην περιοχή Αλίμου.

Αρμοδιότητες
  • Παραγγελιοληψία, τηλεφωνικές παραγγελίες και καταχώρηση αυτών
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών παραγγελιών
  • Τιμολόγηση και εμπορική διαχείριση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ Οικονομικής- Λογιστικής Κατεύθυνσης
  • Πολύ καλή γνώση και εμπειρία στην χρήση προγράμματος SOFTONE και των προγραμμάτων MSOFFICE
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία σε σύγχρονο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης
  • Κυλιόμενο συνεχές ωράριο
  • Διαρκής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.