Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Εργαζόμενος Παραγωγής & Αποθηκάριος

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΓΧΙΑΛΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Παραγωγική μονάδα με ηγετική θέση στην αγορά της Βορείου Ελλάδος, και έδρα το 15ο χλμ Θεσσαλονίκης – Εδέσσης, επιθυμεί να προσλάβει Εργαζόμενο Παραγωγής & Αποθηκάριο.

Αρμοδιότητες:
  • Έλεγχο ποιοτικό προϊόντων & συσκευασία αυτών
  • Δυνατότητα εργασίας σε διαφορετικά κέντρα εργασίας, εφόσον χρειάζεται
  • Καθημερινή οργάνωση τάξη καθαριότητα των χώρων εργασίας του
  • Παραλαβή προϊόντων – τακτοποίηση αποθήκης
  • Απογραφή και έλεγχος αποθεμάτων
  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Φόρτωση/εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της Αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργατικότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας / συνεργασίας
  • Δυνατότητα εργασίας σε 3 βάρδιες
  • Επιθυμητή η προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχες θέσεις
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας
  • Εκπληρωμένες οι στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Πλήρης απασχόληση
  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό & αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.