Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Υπάλληλος Διαχείρισης E-Shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΠΛΑΚΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ανώνυμη Εταιρεία πώλησης τουριστικών ειδών και ειδών λαϊκής τέχνης, με έδρα την Πλάκα της Αθήνας και διεθνές πελατολόγιο, αναζητά Υπάλληλο για τη διαχείριση του e-shop της εταιρείας, πλήρους ωραρίου.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση της ηλεκτρονικής αλληλογραφίας του e-shop
  • Διαχείριση των παραγγελιών του e-shop / picking των ειδών παραγγελίας
  • Παρακολούθηση κι ανανέωση των λογαριασμών των κοινωνικών δικτύων της εταιρείας
  • Επικοινωνία με τις συνεργαζόμενες εταιρείες ταχυμεταφορών, παρακολούθηση των απεσταλμένων παραγγελιών
  • Φωτογράφηση νέων ειδών, επεξεργασία των φωτογραφιών και ανάρτησή τους στο e-shop

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση διαχείρισης e-shop
  • Άριστη γνώση τουλάχιστον της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση MS-Office (Word, Excel, Gmail)
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων επεξεργασίας φωτογραφίας
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και ικανότητα στη διαχείριση του χρόνου και την ιεράρχηση προτεραιοτήτων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.