Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/09/2022

Προϊστάμενος βάρδιας σε κατάστημα εστίασης

Εστίαση

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Κατάστημα εστίασης στην Θέρμη ζητά Προϊστάμενο Βάρδιας.

Αρμοδιότητες :

  • Διασφάλιση της ομαλής εξυπηρέτησης των πελατών σε σαλόνι & take away
  • Διασφάλιση του προγράμματος παραγωγής των προϊόντων εντός των προβλεπόμενων χρονοδιαγραμμάτων και τηρώντας το συνταγολόγιο τους
  • Επίβλεψη και συντονισμός προσωπικού βάρδιας
  • Έλεγχος καλής λειτουργίας της υπηρεσίας delivery
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Έγκαιρη και σωστή συμπλήρωση από τα προβλεπόμενα έντυπα και τις αναφορές της βάρδιας του

Είναι θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϊστάμενος Βάρδιας τουλάχιστον ενός (2) ετών σε κατάστημα εστίασης
  • Εμπειρία σε κλάδο τροφίμων, απαραίτητη
  • Προσανατολισμός στον πελάτη και στη βέλτιστη εξυπηρέτηση του
  • Διοικητικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Δυνατότητα εργασίας σε δύο βάρδιες (πρωί - βράδυ)

Παροχές

Ασφάλιση, ανταγωνιστικές αποδοχές και προοπτικές εξέλιξης