Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
05/04/2024

Οδηγός

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΙ ΠΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Ελληνική βιομηχανία παραγωγής αρτοσκευασμάτων με ευέλικτη τροφοδοσία της αγοράς μέσα από ένα δυναμικό και άρτια οργανωμένο δίκτυο διανομών ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΈΝΔΟΣ ΑΕ - SELECT ζητά Oδηγό.

Ρόλος και καθήκοντα:

  • Προετοιμασία των εμπορευμάτων του εκάστοτε δρομολογίου (Β.Ελλάδα)
  • Διανομή των εμπορευμάτων στους πελάτες
  • Τήρηση του δρομολογίου και του σχετικού χρονοδιαγράμματος
  • Εφαρμογή και τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος διπλώματος Γ' κατηγορίας
  • Κάτοχος ψηφιακής κάρτας ταχογράφου
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία: τουλάχιστον 2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση
  • Απολυτήριο Λυκείου

*θα εκτιμηθεί δίπλωμα Ε΄ κατηγορίας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Αποδοχές αναλόγως των προσόντων και της προϋπηρεσίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.