Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/08/2018

Σχεδιαστής

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες εξοπλισμού επαγγελματικών χώρων,  με ιδιαίτερη ειδίκευση στον εξοπλισμό καταστημάτων λιανικής πώλησης και αποθηκών, για την στελέχωση των κεντρικών της γραφείων στη Σίνδο Θεσσαλονίκης, ζητά Σχεδιαστή, για το τμήμα Πωλήσεων-Σχεδιασμού της εταιρίας.

Περιγραφή Θέσης
  •  Σχεδιασμός Καταστημάτων
  •  Ανάλυση υλικών εξοπλισμού
  •  Διαχείριση πελατών
  •  Έλεγχος – παρακολούθηση εξέλιξης παραγομένων υλικών
  •  Έλεγχος – παρακολούθηση εξέλιξης παραγγελιών σε προμηθευτές
  •  Υποστήριξη Πωλήσεων σε επίπεδο σχεδιασμού και ανάλυσης
  •  Επικοινωνία με πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι – Τ.Ε.Ι. - ΙΕΚ
  • Άριστη γνώση σχεδιασμού και προγραμμάτων σχεδίασης Autocad 2D (Γνώση 3D επιθυμητή).
  • Άριστη γνώση MS Excel
  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office).
  • Γνώση προγραμμάτων ERP & CRM θα εκτιμηθεί, ιδανικά Softone.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών, τουλάχιστον Lower.
  • Μια επιπλέον γλώσσα (Γερμανικά) θα εκτιμηθεί.

Παροχές

  •  Ευχάριστο δημιουργικό και μοντέρνο περιβάλλον εργασίας.
  •  Δυνατότητες ανάπτυξης πρωτοβουλιών.
  •  Άριστες προοπτικές εξέλιξης σε μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες εξοπλισμού επαγγελματικών χώρων.
  •  Αν σας ενδιαφέρει να κάνετε καριέρα σε μια από τις πρωτοπόρους εταιρείες του κλάδου, αποστείλατε πλήρες βιογραφικό σημείωμα.