Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/7/2017

PHP Web developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Προγραμματιστής για πρόσληψη σε εταιρεία ανάπτυξης λογισμικού και υπηρεσιών διαδικτύου, με σχετική προϋπηρεσία και αρκετά καλή γνώση σε τεχνολογίες php, css, js, sql, php frameworks.

Καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη και συντήρηση web εφαρμογών και ιστοσελίδων
  • Διαχείριση και επίλυση θεμάτων web εφαρμογών
  • Διαχείριση Βάσεων Δεδομένων MySQL, SQL Server

Απαραίτητα Προσόντα

- Γνώση με σχετική προϋπηρεσία - τουλάχιστον 1 έτος - στις τεχνολογίες:

  • PHP
  • Laravel
  • Javascript
  • css
  • Βασικά στοιχεία Linux
  • Βασικά στοιχεία Networking
  • Βάσεις δεδομένων MySQL , SQL Server

- Υψηλή συγκέντρωση, αίσθημα ευθύνης και ικανότητα multi-tasking
- Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας, θέσπιση στόχων και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
- Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Πρόσθετα προσόντα:

  • Θα αξιολογηθούν θετικά γνώσεις για customization των συστημάτων WordPress, Joomla, Magento και γνώσεις στο php framework Symfony.

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει: Πλήρη ασφάλιση, δυνατότητα εξέλιξης και εκμάθησης νέων τεχνολογιών σε ένα οργανωμένο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, καθώς και πακέτο αποδοχών και παροχών βασισμένο στα προσόντα και την απόδοση.