Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/1/2021

SALES REPRESENTATIVES

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η reSolution Marketing, μεγάλη διαφημιστική εταιρεία με έδρα στο κέντρο της Αθήνας, αναζητεί 4 δυναμικούς νέους/νέες για την άμεση στελέχωση των τμημάτων Marketing και Πωλήσεων. Η εταιρεία μας, είναι ένας από τους μεγαλύτερους παρόχους B2C & Β2Β υπηρεσιών στην Ελλάδα με συνεχή και σταθερή ανάπτυξη μέσα στα τελευταία έτη. Φιλοσοφία της reSolution marketing είναι η επένδυση στους ανθρώπους της, έχοντας ως στόχο την ανάπτυξη νέων ικανοτήτων και την καθοδήγηση τους στους χώρους του marketing.

Οι υποψήφιοι/υποψήφιες καλούνται να κάνουν άμεσα αίτηση καθώς οι θέσεις θα έχουν καλυφθεί μέχρι τις αρχές Φεβρουαρίου.

Περιγραφή θέσης:

  • Έρευνα αγοράς
  • Κατανόηση των αναγκών των πελατών με σκοπό την κάλυψη αυτών μέσω των προϊόντων και υπηρεσιών μας.
  • Ανάληψη διοικητικών καθηκόντων και δημιουργία ομάδας για όσους επιδείξουν ηγετικές ικανότητες στα πλαίσια της συνεργασίας και ομαδικότητας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Γρήγορη αντίληψη και κατανόηση καθηκόντων και αρμοδιοτήτων- Διαπροσωπικές, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Επαγγελματική εμφάνιση

Παροχές

  • Συνεχή εκπαίδευση δίπλα σε καταρτισμένα στελέχη
  • ΔΩΡΕΑΝ πιστοποιήσεις στο hr & marketing
  • Δυναμικό, αξιοκρατικό και φιλικό ως προς τους νέους περιβάλλον συνεργασίας
  • Δυνατότητα για άμεση επαγγελματική εξέλιξη και λήψη διοικητικών καθηκόντων
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε επαγγελματικά και εκπαιδευτικά ταξίδια