Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/04/2024

Spa Therapist

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Το Blue Carpet Luxury Suites βρίσκεται στο Πευκοχώρι Χαλκιδικής και αποτελείται απο 38 σουίτες, είναι μπροστά στη θάλασσα και διαθέτει a la carte εστιατόριο,beach bar και pool bar.Το ξενοδοχείο εν όψει της καλοκαιρινής σεζόν 2024 ψάχνει άτομο για τη θέση του: Spa Therapist

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή ποικίλων υπηρεσιών σπα (θεραπείες σώματος, μασάζ, βαθύς καθαρισμός προσώπου)
  • Συντήρηση εξοπλισμού
  • Ικανότητα προώθησης υπηρεσιών και προϊόντων
  • Διατήρηση καθαρού και καλά εφοδιασμένου χώρου
  • Αναγνώριση και απόκριση σε ερωτήματα, ανάγκες και προσδοκίες πελατών
  • Τήρηση προτύπων υγιεινής και κανονισμών υγείας και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση αγγλικών / γνώση επιπλέον γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν
  • Δίπλωμα Αισθητικής / Φυσικοθεραπείας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας
  • Γνώση ευρείας γκάμας θεραπειών (προσώπου-σώματος), φυσικοθεραπείας και μασάζ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και ευγένεια
  • Ευέλικτος και συνεργάσιμος χαρακτήρας με πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή και μεσημεριανό γεύμα.
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτική εξέλιξης και μακροχρόνιας συνεργασίας

Εάν θέλετε να ενταχθείτε στην ομάδα μας παρακαλούμε στείλτε μας ένα βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία σας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.