Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/10/2016

Υπάλληλοι Αποτροπής Φορητότητας

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος του ομίλου ICAP του μεγαλύτερου Ομίλου Παροχής Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στη Νότιο-Ανατολική Ευρώπη. Εξειδικεύεται  στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions για λογαριασμό πελάτη της, πρωτοπόρο στο χώρο των τηλεπικοινωνιών,  αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας:

Υπάλληλοι Αποτροπής Φορητότητας (Ref. 0528/RA/RS/GR)

Περιγραφή θέσης
Οι κάτοχοι της θέσης θα είναι υπεύθυνοι για τη διακράτηση του υφιστάμενου πελατολογίου, με στόχο τη διατήρηση και ανάπτυξή του.

Αρμοδιότητες
- Διατήρηση και επέκταση της συνδρομητικής βάσης
- Διαχείριση αιτημάτων αποτροπής φορητότητας ή αποσύνδεσης
- Ανανέωση συμβολαίων

Απαραίτητα Προσόντα

- Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση ή σε τηλεφωνικές πωλήσεις
- Ικανότητα εργασίας σε ένα γρήγορο και απαιτητικό περιβάλλον
- Άριστη γνώση και χειρισμός Η/Υ (MS Office)
- Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
- Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων
- Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
- Ευελιξία εργασίας σε καθεστώς βαρδιών

Παροχές

- Πλήρες πακέτο σταθερών αποδοχών
- Bonus παραγωγικότητας βάσει επίτευξης στόχων
- Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης στον όμιλο