Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/03/2020

Ηλεκτρολόγος - Συντηρητής Εγκαταστάσεων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία MAXI A.B.E.E. αποτελεί ηγέτιδα δύναμη στην παραγωγή και επεξεργασία χάρτου. Με γνώμονα την απόλυτη ικανοποίηση των πελατών μας, συνεχίζουμε την υγιή και αειφόρο ανάπτυξη ποιοτικών προϊόντων, επενδύοντας σε ένα άρτια καταρτισμένο ανθρώπινο δυναμικό και μηχανολογικό εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας.

Περιγραφή Αγγελίας
Ζητείται Ηλεκτρολόγος/Συντηρητής για τη διασφάλιση της ασφαλούς, άρτιας και συνεχούς λειτουργίας όλου του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού του εργοστασίου.

Αρμοδιότητες
  • Έλεγχος και συντήρηση του ηλεκτρολογικού και ηλεκτρονικού εξοπλισμού του εργοστασίου
  • Καταγραφή και διαχείριση των μετρήσεων προβλεπτικών μέσων συντήρησης
  • Κατάθεση προτάσεων για βελτίωση νέων και υπαρχόντων κομματιών του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού
  • Συλλογή προσφορών, παραγγελία και παραλαβή ηλεκτρολογικού εξοπλισμού
  • Διαχείριση της αποθήκης του ηλεκτρολογικού εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι Ηλεκτρολογίας ή Μηχανικών Αυτοματισμού
  • 2 Έτη εργασίας ως ηλεκτρολόγος-συντηρητής στο Βιομηχανικό κλάδο
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Επιθυμητή η Άδεια Εγκαταστάτη

Παροχές

  • Ικανοποιητικό Πακέτο Αποδοχών