ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΟΛΟΣ ΘΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΚΑΒΑΛΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Graphic Designer και Social Media Manager

Κατηγορία: Δημιουργικό Τμήμα - Γραφίστες - Διακόσμηση
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

-Ζητείται άτομο από Digital agency.

Κύριες αρμοδιότητες:

Υποστήριξη E-shop
Διαχείριση social media

Απαραίτητα Προσόντα

Άριστες γραφιστικές γνώσεις
Δημιουργία Βίντεο
Βασικές δυνατότητες παραγωγής περιεχομένου σε κείμενο
Εξαιρετική ικανότητα οργάνωσης

Παροχές

Η εταιρία εδρεύει στο εξωτερικό και αναζητά άτομο για μόνιμη συνεργασία στην Ελλάδα.

Παρέχεται βασικός μισθός +bonus και περιθώριο αύξησης μέσα στο πρώτο τρίμηνο.

Πολιτική του γραφείου μας είναι να κάνουμε δύο δοκιμαστικές βδομάδες (επί πληρωμή) πριν την σύναψη σταθερής συνεργασίας.Μέσα σε αυτές τις δύο βδομάδες μπορείτε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας γνωρίσουμε καλύτερα και να σας παρέχουμε από τον πρώτο μήνα την προαναφερόμενη αύξηση που θα πραγματοποιούσαμε εντός τριμήνου.

Θα χαρούμε να μας στείλετε το βιογραφικό σας.