Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/02/2017

Office Operations Manager

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Περιγραφή

Η θέση αναφέρεται στον προϊστάμενο της επιχείρησης.

Αρμοδιότητες
• Διασφάλιση ομαλής λειτουργίας εταιρείας, σε συνεργασία με το Διευθυντή
• Εφαρμογή & έλεγχος τήρησης των λειτουργικών διαδικασιών της Εταιρείας
• Ενεργή συμμετοχή & πιστοποίηση των αποτελεσμάτων των πωλήσεων και προόδου εργασιών του ρποσωπικού
• Ευθύνη εργασιακών θεμάτων & συνεργασία με την διε΄ύθυνση, για τη διευθέτηση back-office projects

Απαραίτητα Προσόντα

• Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ ή ΤΕΙ κατά προτίμηση μηχανικός
• Σχετική προϋπηρεσία στον κλάδο παροχής τεχνικών υπηρεσιών
• Εμπειρία στη διαχείριση πωλήσεων και προόδου εργασιών μιας επιχείρησης
• Εμπειρία στη χρήση προγραμμάτων Microsoft Office (excel σε πολύ καλό επίπεδο)
• Καλή προσαρμογή σε μηχανογραφικά συστήματα CRM, ERP κλπ.
• Ευχέρεια ολοκλήρωσης στόχων σε δεσμευτικά χρονοδιαγράμματα

Επιθυμητά Προσόντα
• Βασικές Λογιστικές γνώσεις (ΚΒΣ, εργατικά κλπ.)
• Υπευθυνότητα και Ομαδικό πνεύμα
• Αυτοπαρακίνηση και Ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων
• Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη

Παροχές

• Ελκυστικό πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών
• Διαρκή εκπαίδευση
• Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση