Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/04/2024

Πωλητές / Πωλήτριες Φαρμακείων

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Ε.Ε. (www.lenicestlavie.gr) δραστηριοποιείται στα προϊόντα συσκευασίας – προώθησης φαρμακείου. Αναζητεί 3 επαγγελματίες πωλητές-τριες για την ανάπτυξη των πωλήσεων σε φαρμακεία Αττικής - Επαρχίας.

Περιγραφή θέσης εργασίας :

  • Καθημερινές επισκέψεις σε συγκεκριμένα πελατολόγια
  • Παρουσίαση προϊόντων, ενημέρωση φαρμακείων, λήψη παραγγελιών
  • Άνοιγμα νέων πελατών. Αύξηση τζίρου σε υπάρχοντες πελάτες
  • Σύνταξη ημερήσιων αναφορών εργασίας, ανάπτυξης, στόχων πωλήσεων
Πενθήμερη εργασία. Ωράριο φαρμακείων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 5 έτη προϋπηρεσία ως εξωτερικός πωλητής σε οργανωμένο τμήμα πωλήσεων (προϋπηρεσία στον χώρο των φαρμακείων, επιθυμητή)
  • Αποτελεσματικότητα, άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Μαχητικότητα χαρακτήρα, εργατικότητα και επιμονή
  • Αντοχή στην πίεση επίτευξης στόχου

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει :
  • Υψηλό μηνιαίο μισθό
  • Μηνιαία έξοδα κίνησης
  • Μηνιαίες υψηλές κλιμακωτές προμήθειες βάση μηνιαίου τζίρου
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό τηλέφωνο