Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2023

Μάγειρες / Chefs de Parties

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη Αυστρία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Global Experts είναι μια κορυφαία εταιρεία προσλήψεων που βοηθά τους ειδικευμένους επαγγελματίες να αποκτήσουν τις καλύτερες θέσεις εργασίας με αξιόπιστους εργοδότες. Για λογαριασμό του πελάτη μας, ενός ξενοδοχείου 4* και 5* στην Αυστρία, αναζητούμε μάγειρες / Chefs de Parties!

Κύρια καθήκοντα:
  • Προετοιμάζετε mis-en-place για όλα τα μενού
  • Προετοιμάζετε, μαγειρεύετε και παρουσιάζετε φαγητό με συνέπεια σύμφωνα με τα πρότυπα ξενοδοχείου / εστιατορίου, συμπεριλαμβανομένων των γευμάτων του προσωπικού σύμφωνα με τις οδηγίες των ανώτερων σεφ
  • Βεβαιώνεστε ότι οι χώροι εργασίας διατηρούνται πάντα καθαροί, ασφαλείς και τακτοποιημένοι

Απαραίτητα Προσόντα

  • Διαθέτετε 2 χρόνια πείρα ως Chef de Partie σε ξενοδοχείο 4* ή 5* ή εξαιρετικό εστιατόριο
  • Να έχετε ισχυρές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες: αυτές είναι απαραίτητες, καθώς αυτός είναι ένας πολυάσχολος, δυναμικός ρόλος
  • Να είστε ευέλικτοι στην εργασία σε διάφορες βάρδιες, συμπεριλαμβανομένων των Σαββατοκύριακων, των απογευματινών και, κατά περίπτωση, νωρίς το πρωί
  • Μιλάτε Γερμανικά / Αγγλικά

Παροχές

Τι προσφέρουν οι πελάτες μας:
  • Μόνιμη ή εποχική σύμβαση
  • Μισθός μεταξύ 1700-2400 Ευρώ Καθαρά / Ανάλογα με την εμπειρία
  • Φιλικό και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Την ευκαιρία να δουλέψετε με φρέσκα, ποιοτικά υλικά
  • Διεθνή ομάδα
  • Δωρεάν φαγητό και διαμονή
  • 13ος και 14ος μισθός
  • Πλήρης υγειονομική και κοινωνική ασφάλιση
  • Άλλες παροχές σε εργαζόμενους
Τι προσφέρουμε:
  • Δωρεάν διαδικασία αναζήτησης εργασίας και δημιουργία επαγγελματικών βιογραφικών
  • Συνεντεύξεις και βοήθεια σε 8 γλώσσες
  • Διοικητική βοήθεια
  • Βοήθεια με την οργάνωση του ταξιδιού
  • Μπόνους παραπομπής φίλου
  • Μπόνους πίστης