Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/04/2024

Υπεύθυνος Διαχείρισης E-shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική εταιρεία που εδρεύει στην Βιομηχανική Περιοχή Θεσσαλονίκης (Σίνδος), αναζητά Υπεύθυνο Διαχείρισης e-shop με προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.

Αρμοδιότητες:

  • Εποπτεία και διαχείριση e-shop (καταχώριση προϊόντων, ενημέρωση προϊόντων, έλεγχος αποθήκης)
  • Προσωποποιημένη επικοινωνία με τους πελάτες, διαχείριση και διεκπεραίωση των αιτημάτων τους (δημιουργία προσφορών, έλεγχος αποστολής – πληρωμής παραγγελιών)
  • Χειρισμός εμπορικών ενοτήτων ERP με σκοπό την εκτέλεση των καθημερινών εργασιών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές στην Ελλάδα και το εξωτερικό

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων ERP, CRM, MS Office
  • Πολύ καλή γνώση διαχείρισης και ενημέρωσης των social media
  • Πολύ καλή γνώση Magento / Wordpress
  • Προϋπηρεσία σε Β2Β πωλήσεις
  • Κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αμοιβών
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής επιμόρφωση και εκπαίδευση που ενισχύει τη δημιουργικότητα
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας που προάγει το ομαδικό πνεύμα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.