Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/3/2024

Πωλητής - Πωλήτρια Επίπλων Κουζίνας και Ειδών Υγιεινής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΒΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρία LEMONAKIS HOME που δραστηριοποιείται σε όλη την Ελλάδα στον κλάδο των πλακιδίων, ειδών υγιεινής και επίπλων κουζίνας αναζητά Πωλητή - Πωλήτρια με έδρα το κατάστημα Boύλας.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6989565366.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παροχή προτάσεων σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας και σχεδιασμός της ξεχωριστής λύσης για κάθε πελάτη
  • Ανάπτυξη και διαχείριση σχέσεων με υπάρχοντες πελάτες
  • Διαχείριση του λογαριασμού των πελατών
  • Παρακολούθηση της ομαλής ολοκλήρωσης των παραγγελιών
  • Παρακολούθηση υπολοίπων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις διακόσμησης σχεδιασμού εσωτερικών χώρων
  • Καλή γνώση χειρισμού προγραμμάτων σχεδιασμού κουζίνας όπως το 1992 θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Προϋπηρεσία στον τομέα λιανικής πώλησης
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Συνέπεια και προθυμία για εργασία
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης στο Δίκτυο
  • Σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας