Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Σερβιτόρος - Βοηθός Σερβιτόρων

Εστίαση

Πόλη ΚΟΛΩΝΑΚΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Σερβιτόρος - Βοηθός Σερβιτόρων από το κατάστημα Jimmy's εστιατόριο Μεσογειακής - Ελληνικής κουζίνας στο Κολωνάκι στο Κέντρο της Αθήνας.

Αρμοδιότητες:

  • Να προσφέρετε την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στους πελάτες και τους συναδέλφους σας.
  • Είστε υπεύθυνοι για την αποδοχή και τη διεκπεραίωση των παραγγελιών.
  • Να γνωρίζετε τα προϊόντα και το μενού και να μπορείτε να δώσετε πληροφορίες και λεπτομέρειες όταν αυτό σας ζητηθεί. Να καταλαβαίνετε και να χρησιμοποιείτε το λογισμικό λήψης παραγγελιών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Έχετε εμπειρία και πάθος για τον χώρο της φιλοξενίας και της εστίασης
  • Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και είστε φιλικοί και εξυπηρετικοί με τους πελάτες
  • Είστε προσηλωμένοι στη λεπτομέρεια.
  • Η άριστη χρήση των αγγλικών είναι απαραίτητη
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εστιατορίου (απαραίτητη)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ελκυστικό πακέτο παροχών
  • Κυριακή ρεπό

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.