Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/04/2024

Αποθηκάριος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΚΤΗ ΕΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels & Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής

επιθυμεί να προσλάβει για την σεζόν 2024

Αποθηκάριο

Αρμοδιότητες:

  • Διαχειρίζεται και παρακολουθεί τις εντολές αγορών του ξενοδοχείου
  • Καταχωρεί στο εμπορικό πρόγραμμα τα παραστατικά των αγορών
  • Επιβεβαιώνει την άριστη κατάσταση των παραδιδόμενων προϊόντων στους υφιστάμενούς του να ελέγχει & επιβεβαιώνει τις τιμές των προϊόντων
  • Αποθηκεύει & ανακυκλώνει τα προϊόντα σύμφωνα με το HACCP

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Γνώσεις Συστημάτων Διαχείρισης Ασφάλειας & Υγιεινής Τροφίμων
  • Επαγγελματική συμπεριφορά & ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Διαμονή
  • Διατροφή

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.