Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος για το τμήμα του Λογιστηρίου από εταιρία με έδρα τη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου.

Αρμοδιότητες

  • Καταχώρηση και συμφωνία τραπεζικών κινήσεων (extrait)
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Αρχειοθέτηση, επεξεργασία και οργάνωση εγγράφων
  • Καταχώριση παραστατικών
  • Ενημέρωση και συμφωνία υπολοίπων πελατών – προμηθευτών
  • Έλεγχος MyData

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση χρήσης προγράμματος Softone
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Office - Internet)
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι/Τ.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία 2-3 έτη σε αντίστοιχη θέση με βιβλία Γ’ κατηγορίας
  • Κάτοχος Ι.Χ. αυτοκινήτου(περιοχή μη εξυπηρετήσιμη από μέσα μαζικής μεταφοράς)

Παροχές

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχείς ευκαιρίες κατάρτισης και βελτίωση γνώσεων και ικανοτήτων
  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.