Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2016

Picker (Άγιος Στέφανος) (κωδ.θέσης: S-722/61922)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

·         Συγκέντρωση παραγγελιών

·         Φορτώσεις εμπορευμάτων

·         Τακτοποίηση εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

·      Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ

·      Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

·      Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Απαραίτητη η κατοχή πιστοποιητικού υγιεινομικού ενδιαφέροντος

·      Επιθυμητά κάτοικοι Βορείων Προαστίων

·      Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

·      Συνέπεια και προθυμία για εργασία

Παροχές

·      Πλήρες πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον