Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/12/2021

Τεχνικός Ασφαλείας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Είσαι Τεχνικός Ασφαλείας έτοιμος για το επόμενο μεγάλο βήμα της καριέρας σου;

Σε ενδιαφέρει να ενταχθείς σε ένα δυναμικό και καινοτόμο περιβάλλον, όπου θα ανελιχθείς επαγγελματικά;

Τοτε αυτή η θέση είναι για σένα!

Κορυφαία εταιρεία τεχνολογίας αναζητά έμπειρο Τεχνικό Ασφαλείας για να ενταχθεί στο δυναμικό της.

Περιμένουμε την αίτηση σου!

Ο Τεχνικός Ασφαλείας θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:
  • συμμετοχή σε προγράμματα εκπαίδευσης των εργαζομένων σε θέματα υγιεινής και ασφάλειας της εργασίας
  • επιθεώρηση των θέσεων εργασίας από πλευράς υγιεινής και ασφάλειας
  • συμβολή σε θέματα σχεδιασμού, προγραμματισμού, κατασκευής και συντήρησης των εγκαταστάσεων
  • έλεγχος της ασφάλειας των εγκαταστάσεων και των τεχνικών μέσων
  • μεριμνά ώστε οι εργαζόμενοι στην επιχείρηση να τηρούν τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας της εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

Ο Τεχνικός Ασφαλείας πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΑΕΙ Μηχανικού (Ηλεκτρολόγου, Μηχανολόγου)
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Εξαιρετικές οργανωτικές ικανότητες
  • Εξαιρετική ικανότητα στην επίλυση προβλημάτων και την λήψη αποφάσεων

Παροχές

Η εταιρεία για τη θέση Τεχνικός Ασφαλείας προσφέρει:
  • Σταθερό και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική ασφάλεια υγείας
  • Εξαιρετικές ευκαιρίες εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανέλιξης

Σε περίπτωση που πιστεύεις ότι η παραπάνω θέση Τεχνικός Ασφαλείας σου ταιριάζει, τότε περιμένουμε την αίτησή σου!

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση Τεχνικός Ασφαλείας παρακαλώ επικοινωνήστε με την Ιωάννα Κουτσιώνα στο +30 2316002044. #engineeringobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.