Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/03/2024

Καμαριέρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ | ΜΥΚΟΝΟΣ

Το ξενοδοχείο ΕΖΙΟ ΒO LUXURY LIVING, 12 δωματίων στον Πλατύ Γιαλό (αδελφικό ξενοδοχέιο του Mykonos Princess), αναζητεί Καμαριέρα για τη θερινή σεζόν 2024

Καθήκοντα υποψηφίου:
  • Καθαρισμός και τακτοποίηση των δωματίων, διαδρόμων και κοινοχρήστων χώρων
  • Έλεγχος της σωστής λειτουργίας: φώτων, τηλεόρασης, τηλεφώνου, air-condition, στεγνωτήρα μαλλιών κ.λπ.
  • Ενημέρωση για τα απολεσθέντα, τυχόν φθορές, ελλείψεις και βλάβες

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
  • Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Eπαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια, παρατηρητικότητα και μεθοδικότητα
  • Eργατικότητα, υπευθυνότητα, ικανότητα αποτελεσματικής οργάνωσης εργασιών και διαχείρισης χρόνου
  • Ευέλικτος και συνεργάσιμος χαρακτήρας, ηθικός και επικοινωνιακός

Παροχές

  • Διαμονή
  • Διατροφή (πρωινό και ένα γεύμα)

Μισθός ανάλογος των προσόντων και της προϋπηρεσίας