Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/02/2023

Chef & A Μαγειρας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΚΙΑΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το εστιατόριο Exantas Bar Restaurant στη Σκιάθο αναζητά Chef & A' Μάγειρα για για το καλοκαίρι του 2024 από αρχές Μαΐου μέχρι μέσα Οκτωβρίου.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάληψη βασικών καθηκόντων μαγειρικής
  • Διασφάλιση κατάλληλης αποθήκευσης όλων των τροφίμων και άλλων ειδών
  • Διατήρηση καθαρής και τακτοποιημένης κουζίνας
  • Παρασκευή απλών πιάτων κρύας και ζέστης κουζίνας

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εστιατόριο
  • Γνώση των κανόνων υγείας και ασφάλειας σε μια κουζίνα
  • Ομαδικό πνεύμα και δημιουργική προσωπικότητα
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Διαθέσιμες συστάσεις εφόσον ζητηθούν.

Παροχές

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με πλήρης ασφάλιση και τιπς
  • Παροχή διαμονής και διατροφής.
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση σε νέες τεχνικές και καινοτόμο εξοπλισμό.