Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Συναρμολογητής Επίπλων - Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ | ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ελάτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας!

Ο Κόμβος αγορά είναι μια δυναμική επιχείρηση που δραστηριοποιείται στον τομέα του εμπορίου τεχνικού και οικιακού εξοπλισμού για πάνω απο 28 χρόνια. Με μια ευρεία γκάμα προϊόντων και μια σταθερή βάση πελατών η εταιρία διακρίνεται για την υψηλή ποιότητα των προϊόντων και την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών με έμφαση στις ανάγκες και τις επιθυμίες του καθενός

Στα πλαίσια ανάπτυξης αναζητούμε άτομο για την συναρμολόγηση μικρο-επίπλων και καθήκοντα αποθηκάριου.

Αρμοδιότητες:

  • Συναρμολόγηση μικρο-επίπλων βάσει των προδιαγραφών που ορίζει ο κατασκευαστής.
  • Παραλαβή, έλεγχος και αποθήκευση εμπορεύματος
  • Διανομή παρεληφθέντος εμπορεύματος στο εκάστοτε τμήμα
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών για τη διαδικασία παραλαβής και πρόοδο παραγγελίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Διάθεση για μάθηση και εξέλιξη.
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με άμεση ανταπόκριση στην εκτέλεση καθηκόντων
  • Ικανότητα άρσης και μετακίνησης βαριών αντικειμένων
  • Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ.

Παροχές

  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Σταθερή και μακροχρόνια συνεργασία
  • Ενημέρωση και εκπαίδευση για τον τρόπο λειτουργίας της εταιρίας και των λειτουργιών του τμήματος ευθύνης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.