Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2024

Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών για μεγάλο τραπεζικό οργανισμό

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θέσεις εργασίας για στελέχωση τμήματος εξυπηρετησης πελατων σε τηλεφωνικό κέντρο στο ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ και στον ΤΑΥΡΟ, Αττικής.

Οι συγκεκριμένες θέσεις αφορούν την εξυπηρέτηση πελατών για τραπεζικά προϊόντα (ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ, ΔΕΝ ΠΑΡΈΧΕΤΑΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΛΕΡΓΑΣΙΑ).

Πρόκειται για 5νθήμερη, 8ωρη εργασία με κυλιόμενες βάρδιες.

Περιγραφή θέσης εργασίας:
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων με στόχο την ικανοποίηση αιτημάτων των πελατών
  • Κατανόηση και καταγραφή αιτημάτων πελατών
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα
  • Πληροφορίες σχετικά με mobile εφαρμογές
  • Λοιπά αιτήματα / ερωτήματα / παράπονα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση αγγλικών & υπολογιστών
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

  • Ικανοποιητικές απολαβές και ασφαλιστική κάλυψη και νόμιμες προσαυξήσεις
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ανθρώπινο περιβάλλον εργασίας