Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/2/2019

Paid Media Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Διευρύνουμε την ομάδα μας, και αναζητούμε νέους ταλαντούχους συνεργάτες με όρεξη, πάθος, ομαδικό και δημιουργικό πνεύμα για την παρακάτω θέση: Paid Media Manager.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό ολοκληρωμένων διαφημιστικών εκστρατειών ( Google Ads - Facebook Ads)
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό ολοκληρωμένων δημιουργικών προτάσεων οπτικής επικοινωνίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Iκανότητα προφορικού & γραπτού λόγου Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας.
  • Εμπειρία 1-2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε Digital Agency, Διαφημιστική εταιρεία ή PR Agency, στην προώθηση και δημιουργία Facebook Ads Manager και Google Ads
  • Εμπειρία campaigning σε όλα τα social media channels
  • Διαχείριση communities για αρκετά μεγάλα accounts
  • Εμπειρία σε data collection και reporting
  • Τeam player, με φρέσκες ιδέες και την πρωτοβουλία να τις εισηγηθεί
  • Εξοικείωση στη χρήση του Internet και σε backend πλατφόρμες

Παροχές

  • Είμαστε ένα δημιουργικό γραφείο με ειδίκευση στον τομέα του branding
  • Εδώ θα συνεργαστείς με δημιουργικούς ανθρώπους, σε έναν όμορφο και λειτουργικό χώρο που προσπαθούμε να βελτιώνουμε και να αναπτύσσουμε συνεχώς
  • Μαζί μας θα συμμετέχεις σε δημιουργικά, κυρίως, project που προωθούν καινοτόμα προϊόντα και υπηρεσίες
  • Οι αμοιβές μας είναι εναρμονισμένες με τα επίπεδα της σημερινής αγοράς