Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/03/2024

Μηχανικός Πωλήσεων - Αθήνα

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Κορυφαία εταιρεία στην ευρωπαϊκή αγορά της Ηλιακής Ενέργειας, με σημαντική εξαγωγική δραστηριότητα, ισχυρή παρουσία σε Ελλάδα & Κύπρο και έδρα στο κέντρο της Αθήνας, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Πωλήσεων.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • H διαχείριση και η κοστολόγηση των έργων
  • Η ενημέρωση και τεχνική υποστήριξη τεχνικών διευθύνσεων & τμημάτων συντήρησης ξενοδοχείων, τεχνικών εταιρειών, μελετητών και επενδυτών

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Απαραίτητη 5ετής εμπειρία σε έργα HVAC
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας και χρήσης Η/Υ
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Προσανατολισμό στην επίτευξη των αποτελεσμάτων
  • Δυναμική προσωπικότητα, οργανωτικές ικανότητες και υπευθυνότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκίνητου

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Μισθό + Bonus + Αυτοκίνητο
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες ανέλιξης