Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/7/2019

Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις λογιστικής (Νυχτερινή βάρδια)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις λογιστικής από εταιρεία εμπορίας ψαριών στη Νέα Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. (Νυχτερινή Βάρδια)

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση τιμολογίων αγορών/πωλήσεων εσωτερικού και εξωτερικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση MS-Office
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εμπορική εταιρία
  • Γνώση μηχανογράφησης (ERP)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Συνέπεια και ικανότητες επικοινωνίας
  • Ομαδικό πνεύμα, δημιουργικότητα και ευελιξία
  • Επιθυμητή η γνώση βουλγαρικής και ρουμανικής γλώσσας

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και σταθερή εργασία
  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης