Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2022

Social Media & Graphic Designer

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη XAΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Brainway AE -The Franchise Co & Franchise Success Media Group
αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης:

• Διαχείριση ιστοσελίδας (δημιουργία & ανάρτηση υλικού, ενημέρωση βάσης δεδομένων εταιρικών Portal)
• Διαχείριση εταιρικών Social Media
• Σχεδιασμός & Υλοποίηση Digital Campaigns (SEO / SEM, Email/Database marketing, Social Media)
• Σύνταξη και εικαστικός σχεδιασμός εταιρικών παρουσιάσεων, εντύπων, newsletter
• Υποστήριξη & συμμετοχή στη διοργάνωση δράσεων δημοσιότητας και δημοσίων σχέσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Εμπειρία (3) τριών ετών τουλάχιστον σε αντίστοιχη θέση
• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση το Μάρκετινγκ ή την Επικοινωνία
• Εμπειρία στο Digital Marketing
• Εμπειρία στην σύνταξη παρουσιάσεων και προωθητικού υλικού
• Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
• Άριστη γνώση λογισμικού επεξεργασίας εικόνας (Photoshop, Ιllustrator ή αντίστοιχο)
• Άριστη γνώση Facebook Ads, Google Analytics
• Γνώση διαχείρισης πλατφόρμας CMS (wordpress)
• Άριστη γνώση εφαρμογών Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
• Πρωτοβουλία, ομαδικότητα, σημασία στην λεπτομέρεια και ισχυρές οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή Εκπαίδευση
  • Δυνατότητες Εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.