Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/5/2019

Διαχειριστής - Διαχειρίστρια E-shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Διαχειριστής - Διαχειρίστρια E-shop από εμπορική εταιρεία ειδών συσκευασίας στα Ιωάννινα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση προϊόντων και παραγγελιών ηλεκτρονικού καταστήματος επιχείρησης
  • Εξυπηρέτηση πελατών ηλεκτρονικού καταστήματος καθώς και τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Διαχείριση ERP ηλεκτρονικού καταστήματος και έκδοση ανάλογων παραστατικών
  • Επίβλεψη, ανανέωση και κωδικοποίηση προϊόντων e-shop
  • Διαχείριση της παρουσίας του e-shop σε e-marketplaces (skroutz κτλπ) και social media

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ηλικία 25 - 40 ετών
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Επιθυμητή πιστοποίηση ECDL)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε κλάδο διαχείρισης e-shop ή κλάδο διακόσμησης
  • Γνώσεις Γραφιστικής (Corel ή/και illustrator)
  • Γνώση διαχείρισης social media (Facebook, Instagram κλπ.)

Θα συνεκτιμηθούν

  • Καλή επικοινωνία και ευχάριστη προσωπικότητα

Παροχές

Προσφέρουμε:

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε αναπτυσσόμενο τμήμα της εταιρείας
  • Επιθυμία από μέρους μας για σταθερή και μόνιμη συνεργασία.