Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/4/2024

Υπάλληλος λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΒΥΡΩΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Αφοί Φιλοσίδη Α.Ε Εξουσιοδοτημένος Έμπορος- Συνεργάτης Service Kosmocar A.E με έδρα το Βύρωνα, ζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Λογιστηρίου .

Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος και καταχώρηση παραστατικών δαπανών, αγορών σε Γ΄ κατηγορίας βιβλία
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Καταχώρηση και παρακολούθηση τραπεζικών συναλλαγών
  • Έλεγχος εγγραφών και αποστολή MyData
  • Συμφωνία υπολοίπων με πελάτες, προμηθευτές και λοιπούς συνεργάτες
  • Συμφωνίες πιστωτικών καρτών
  • Υποστήριξη σε όλο το φάσμα των εργασιών του λογιστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 4 έτη και τη τήρηση διπλογραφικών βιβλίων
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS Office (Word, Excel), προγραμμάτων ERP
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.