Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2024

Υπάλληλοι Γραφείου - Τηλεφωνικής Υποστήριξης

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται: Υπάλληλοι τηλεφωνικής υποστήριξης για πλήρη απασχόληση σε εταιρεία ραδιοταξί με έδρα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση τηλεφωνικού κέντρου
  • Επικοινωνία με το εξωτερικό
  • Συντονισμός εργασιών και διαχείριση εκκρεμοτήτων
  • Κυλιόμενες βάρδιες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ και εφαρμογών Windows
  • Οργανωτικότητα και δυνατότητα ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλών ενεργειών
  • Ικανότητα γρήγορης και αποτελεσματικής εργασίας υπό πίεση, τήρηση προθεσμίας και διαχείρισης χρόνου
  • Επαγγελματισμός, εχεμύθεια, δυνατότητα λήψης πρωτοβουλιών και θετική σκέψη
  • Επικοινωνιακή ικανότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εκπληρωμένες  Σπουδές

Απαραίτητες γνώσεις ξένων γλωσσών:

  • Αγγλικά (Proficiency)
  • Οποιαδήποτε άλλη γλώσσα (θα προσμετρήσει θετικά)

Παροχές

  • Μόνιμη και σταθερή εργασία
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρες ωράριο