Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/2/2020

5 ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗΣ WWF

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Oι εξελίξεις στα περιβαλλοντικά θέματα μας έχουν κάνει στην Α-Ζ Advertising να θέλουμε περισσότερο από ποτέ να αναπτύξουμε την ομάδα μας η οποία εκπροσωπεί έναν τόσο σπουδαίο οργανισμό με αναγκαίες δράσεις προς κοινό όφελος.

Για το λόγο αυτό αυτό αναζητούμε 5 νέους/ες για άμεση ένταξη.

 Αρμοδιότητες

  • Στοχευμένη αύξηση υποστηρικτών.
  • Άμεση επικοινωνία των δράσεων του WWF.
  • Οργάνωση και συντονισμό συνεργατών.

Απαραίτητα Προσόντα

Ιδανικός υποψήφιος
  • Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας.
  • Οργανωτικές ικανότητες και πνεύμα συνεργασίας.
  • Άμεσα διαθέσιμος/η.

Παροχές

Τι προσφέρουμε
  • Δυνατότητες προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Καθημερινή εκπαίδευση και υποστήριξη.
  • Σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον.
  • Συνεργασία με μια απο τις μεγαλύτερες περιβαλλοντικές οργανώσεις.

Αν έχεις Περιβαλλοντική συνείδηση και ψάχνεις έναν χώρο εργασίας που να συνδυάζει απολαβές, προσφορά στο περιβάλλον και επαγγελματική εξέλιξη, στείλε μας το βιογραφικό σου Άμεσα!