Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/07/2017

Εξωτερικός Πωλητής Β. Ελλάδος για Εργαλεία

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρία μας, μία από τις μεγαλύτερες πανελληνίως εταιρίες στον κλάδο των εργαλείων: Ηλεκτρικά και μηχανοκίνητα εργαλεία χειρός, αγροτικά, είδη βαφής και προστασίας, σιδηρικά κ.α αναζητεί Εξωτερικό Πωλητή, με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες
Προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας στα καταστήματα των κάτωθι νομών: Θεσσαλονίκης, Κιλκίς, Σερρών, Καβάλας, Δράμας.

Απαραίτητα Προσόντα

- Γνώση καταστημάτων ενδιαφέροντος: χρωματοπωλεία, σιδηρικά, αγροτικά & τεχνικά πολυκαταστήματα
- Γνώσεις πώλησης: ηλεκτρικών και μηχανοκίνητων εργαλείων, είδη χρωματοπωλείου, είδη προστασίας
- Επικοινωνιακές αρετές
- Επιπρόσθετα: Προϋπηρεσία σε εταιρία του κλάδου

Παροχές

- Βασικός μισθός και bonus επί των εισπράξεων
- Έντυποι κατάλογοι και tablet αυτόματης συλλογής παραγγελιών και λοιπών γνώσεων πελατολογίου