Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/04/2024

Υπάλληλος Μισθοδοσίας

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ERGANET αναζητά για λογαριασμό πελάτη της Υπάλληλο Μισθοδοσίας, η Εταιρία δραστηριοποιείται στη βιομηχανία τροφίμων και η έδρα της είναι στην περιοχή του Κορωπίου. Η θέση αφορά πρωινή απασχόληση Δευτέρα έως Παρασκευή.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Συλλογή και επεξεργασία των παρουσιών – απουσιών – αδειών των εργαζομένων για την έκδοση της μισθοδοσίας τους.
  • Καταχώρηση στοιχείων μισθοδοσίας και εισαγωγή των στοιχείων νέων εργαζομένων και συντήρηση της βάσης δεδομένων του προσωπικού.
  • Υποστήριξη σε έντυπα και προγράμματα εργασίας στο ΕΡΓΑΝΗ – Ψηφιακή κάρτα εργασίας
  • Διαχείριση διαδικασιών αναγγελίας ΕΡΓΑΝΗ
  • Διαχείριση συμβάσεων εργασίας και παροχής υπηρεσιών
  • Υποστήριξη στην διαχείριση – παρακολούθηση των παροχών του προσωπικού σύμφωνα με τις κατευθύνσεις του Διευθυντή HR

Απαραίτητα Προσόντα

  • Οργανωτικές και ελεγκτικές ικανότητες
  • Ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Πτυχίο Ανώτατης Εκπαίδευσης, κατά προτίμηση Οικονομικής Κατεύθυνσης
  • Εμπειρία 4-5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση MS Office

Παροχές

  • Ευκαιρίες προσωπικής ανάπτυξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, βάσει προσόντων υποψηφίου