Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/10/2019

Υπάλληλος Τιμολόγησης - Bοηθός Λογιστή

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΓΙΟΣ Ι ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Eταιρεία μας είναι από τις ταχύτερες και αναπτυσσόμενες στο κλάδο των νωπών & οπωροκηπευτικών με έδρα την κεντρική αγορά Αθηνών (Αγ Ι .Ρέντη) που δραστηριοποιείται στην τροφοδοσία και διανομή καταστημάτων εστίασης.

Επιθυμούμε να προσλάβουμε Υπάλληλο γραφείου - Βοηθό λογιστή για την στελέχωση του τμήματος Λογιστηρίου .

Το Ωράριο εργασίας είναι 8ώρο με βραδινή και πρωινή βάρδια.

Βραδινή βάρδια : Ξεκινάει στις 4:00 τα ξημερώματα

Πρωινή βάρδια : Ξεκινάει στις 6:00 το πρωϊ

Αρμοδιότητες :

  • Τιμολόγηση παραστατικών
  • Παραλαβή ταμείου από οδηγούς
  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Παραγγελιοληψία
  • Αρχειοθέτηση Εγγραφών

Απαραίτητα Προσόντα

  • 3ετη Τουλάχιστον Προϋπηρεσία σε λογιστήριο ή αντίστοιχη θέση
  • Άριστη Γνώση προγραμμάτων ERP
  • Άριστη Γνώση του Ms Office
  • Λογιστικές Εγγραφές (Συμφωνία Πελατών και προμηθευτών , Οικονομικές Καρτέλες)

Παροχές

  • Πλήρης Απασχόλησης
  • Ικανοποιητικός Μισθός
  • Ανάλογα με τα προσόντα υπάρχει δυνατότητα στελέχωσης και εξέλιξης μισθού
  • Μισθός ανάλογα την επιλογή Ωραρίου και τα ανάλογα προσόντα