Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/1/2021

Υπάλληλος Καταχώρησης Δεδομένων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΤΑΥΡΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι οργανωτικός/ή και θέλεις να ξεκινήσεις να εργάζεσαι σε ένα μεγάλο απαιτητικό πρότζεκτ καταχώρησης δεδομένων που αφορά σε δημόσια υπηρεσία ; Είναι η ευκαιρία σου αν διαθέτεις άριστες δεξιότητες στον συντονισμό εργασιών και στην ομαδική συνεργασία να κάνεις την αίτησή σου τώρα για τον/την υπάλληλο καταχώρησης δεδομένων με άμεσες διαδικασίες πρόσληψης.

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης υπάλληλος καταχώρησης δεδομένων περιλαμβάνουν:

  • Τήρηση των προβλεπόμενων χρόνων υλοποίησης και συμμόρφωσης των διαδικασιών
  • Καταχώρηση δεδομένων και η επεξεργασία πληροφοριών με απόλυτη εχεμύθεια.
  • Οργάνωση της διαδικασίας και αρχειοθέτηση των εγγράφων που θα ψηφιοποιηθούν
  • Ορθή και λεπτομερής καταχώρηση δεδομένων των απαραίτητων εγγράφων

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης υπάλληλος καταχώρησης δεδομένων , χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • άριστη χρήση H/Y
  • επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση καταχώρησης δεδομένων επιθυμητή
  • δεξιότητες συντονισμού έργων, ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • οργανωτική διαχείριση του όγκου και κατάλληλη διαχείριση χρόνου
  • ομαδικό πνεύμα και άριστες ικανότητες συνεργασίας

Παροχές

Ο πελάτης μας προσφέρει για τον/την υπάλληλο καταχώρησης δεδομένων
  • ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και ομαδικής συνεργασίας
  • σταθερή 8ωρη πενθήμερη εργασία 8:00-16:00

Αν ενδιαφέρεστε για τη θέση υπάλληλος καταχώρησης δεδομένων, μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 216 6001344 και μπορείτε να ζητήσετε την Ιωάννα Ζυγογιάννη.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ιες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.